Zaproszenie na spektakl Lecha Walickiego pt. „Za pięć godzin zobaczę Jezusa” w...

Zaproszenie na spektakl Lecha Walickiego pt. „Za pięć godzin zobaczę Jezusa” w Teatrze Bez Rzędów w Krakowie – 27.11.2016 i 04.12.2016

867
0
PODZIEL SIĘ

Pragniemy zaprosić Państwa na spektakl w reżyserii Lech Walicki (naszego wieloletniego działacza, Członka RG KNP) pt. „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”. Spektakl wyjątkowy, ponieważ został przygotowany na podstawie dzienników skazanego na śmierć Jaquesa Fescha i opowiada historie jego niezwykłego nawrócenia. Niemniej jednak, sztuka jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swoją konserwatywną wymowę, ale przede wszystkim dzięki temu, że rolę aktorów przyjęli osadzeni z Aresztu Kraków-Podgórze. Historii więźnia zmagającego się w celi z wiarą, zwątpieniem czy próbą akceptacji wyroku śmierci, nikt nie opowie i nie rozumie lepiej niż inni więźniowie.

Spektakl odbędzie się 27 listopada oraz 4 grudnia (o 15:00) w znanym wielu z Was Teatr Bez Rzędów przy ul. Krakowskiej 13, gdzie na co dzień możecie również zobaczyć szereg innych spektakli przygotowanych przez Lecha Walickiego. Przy okazji zapraszamy do polubienia fanpage Teatru, kto był ten wie, że warto.

Uwaga!

Wstęp na spektakl jest bezpłatny! Jednak z uwagi na ograniczoną pojemność sali, warto jednak zarezerwować sobie miejsce, co można uczynić dzwoniąc lub pisząc na numer 604 078 076.

Zapraszamy!

BRAK KOMENTARZY