Parlament Europejski nakłada cenzurę Internetu

Parlament Europejski nakłada cenzurę Internetu

1218
0
PODZIEL SIĘ

Wczoraj ( 12.09.2018 r. ) w Mordorze czyli w parlamencie europejskim w Strasburgu zamordyści wszystkich krajów UE połączyli swoje siły i przegłosowali dyrektywę nakładającą cenzurę na internet. Wśród tych ciemnych mocy Mordoru znalazła się tzw. Platforma <Obywatelska> z obywatelskością mająca tyle wspólnego, że jak tylko może to obywatelom przyłoży. Najpierw ukradła Polakom ich składki zgromadzone w OFE, a teraz chce ich pozbawić wolności w internecie. Obywatele z PO oczywiście zawsze na poparcie swoich tez znajdą dyżurnych „autorytetów”. Tym razem w jednym szeregu z TW Michał Boni aktualnie w roli europosła PO wystąpili przed kamerami telewizyjnymi „tfurcy”.
Jakaś piosenkarka Marysia – absolutnie nie sierotka – ogłosiła, że to tylko chodzi o kasę, którą ona jako wybitna piosenkarka będzie dzięki dyrektywie teraz dostawała od globalnych dystrybutorów. A oczywiście jako dobrodziejka powiedziała, że te maluczkie, co to jej słuchają będą sobie dalej mogli udostępniać Marysiną odtwórczość.
Pani, a może panienko – bo nie wiem – Marysiu to tak nie działa. I krótko – bo miejsca mało – informuję. Jak ta dyrektywa zacznie działać to nikt sobie nic nie udostępni bo algorytm wielkich firm nie pozwoli, a małe znikną razem z Marysiną twórczością. A wielcy potentaci ani złamanego dolara Marysi nie wypłacą bo nie będą Marysi publikować. I Marysi zostaną jeno koncerty po Kozich Wólkach.
Jak wszyscy wiemy z obfitości serca usta mówią. Jak coś tam tkwi głęboko w twoim sercu to nie ukryjesz tego i w końcu usta twoje to wypowiedzą. I tak oto również wczoraj znany ze swojej trzeźwości, poglądów oczywiście J.C. Junkers w swoim expose o stanie UE ogłosił był m.in., że jednym z najważniejszych zadań i celów UE jest doprowadzenie do tego aby fake newsy i propaganda były usuwane ze stron internetowych w ciągu jednej godziny !!!
I jak sobie te dwa wczorajsze wydarzenia w parlamencie UE zestawimy to jużci każdy przytomny zrozumie, że nie o żadną Marysiną twórczość tutaj chodzi tylko o zwykłe zamknięcie ust wszystkim nieprawomyślnym po internecie hasającym.
Bo oczywiście o tym, co jest fake newsem i propagandą będą decydować koledzy p.p. Junkersa i Boniego. Tak im się przynajmniej wydaje.
A, co będzie jak przypadkiem inni koledzy przejmą władzę?
A to wtedy jakiś nad-trybunał europejskiej sprawiedliwości ogłosi, że wybory nieważne !?
Więc póki mogę wołamy głośno #STOPACTA2 – stop cenzurze!!!
Leszek Samborski

Sekretarz Kongresu Nowej Prawicy

BRAK KOMENTARZY