PalPITacja w Krakowie – 28.04.2016

PalPITacja w Krakowie – 28.04.2016

19579
3051
PODZIEL SIĘ

Jak co roku Kongres Nowej Prawicy – Kraków, wraz z zaprzyjaźnionymi organizacjami (Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie Pokolenie Wolności, Stowarzyszenie Libertariańskie, Stowarzyszenie Republikanie, Stowarzyszenie Wolnego Handlu oraz Ruch Kukiz’15), dla których wspólnym mianownikiem jest sprzeciw wobec podatku dochodowego, zaprasza do wspólnego udziału w happeningu antypodatkowym pt. ”PALPITACJA 2016″.

W dniu 28 kwietnia o godz. 14:00 spod Urzędu Skarbowego przy ul. Grodzkiej w Krakowie, wyruszy kondukt pogrzebowy odprowadzający w ostatnią drogę słynnego Wampira Krwiopijcę PITa. Po dojściu na płytę główną krakowskiego Rynku nastąpi złożenie wieńców oraz zostaną podjęte kroki mające na celu pożegnanie się z PITem raz na zawsze. Ta życzeniowa manifestacja ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców, mediów i odwiedzających nasze miasto turystów na zagadnienie absurdalnego, niemoralnego, niesprawiedliwego, a już na pewno: po prostu zbędnego podatku dochodowego. Niech wreszcie ktoś zrobi z nim porządek!

Zachęcamy do obserwacji, a tym bardziej czynnego udziału w pochodzie. Przyjdź, a na pewno nie będziesz żałował, gdyż cała akcja będzie się odbywać w konwencji „uczyć bawiąc”. Dobra atmosfera gwarantowana (choć w Krakowie to dosyć przewrotne stwierdzenie) – czego nie można powiedzieć o pogodzie…

W trakcie pochodu będzie prowadzona akcja informacyjna, mająca na celu uświadomienie skali grabieży jakiej dokonuje polskie państwo na swoich obywatelach. Przyłącz się do walki z uciskiem!

Więcej na temat tego wydarzenia tutaj.

3051 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ