Oświadczenie Oddziału Radomskiego KNP na temat budowy gminnego cmentarza dla zwierząt

Oświadczenie Oddziału Radomskiego KNP na temat budowy gminnego cmentarza dla zwierząt

1043
41
PODZIEL SIĘ

Zarząd Oddziału Radomskiego Kongresu Nowej Prawicy wyraża wielkie zaniepokojenie z powodu pomysłu lewicy laickiej Platformy Obywatelskiej rządzącej miastem a dotyczącym sprawy utworzenia cmentarza dla zwierząt za pieniądze radomskiego podatnika. Prezydent przygotował już nawet 300 000 złotych (!!!) na tego typu horrendum. Wydzielono nawet działkę ze spółki gminnej, która jest naszą wspólną własnością, bo jest gminna. Co innego gdyby była prywatna – wtedy niech każdy na swojej własności zakłada sobie cmentarz dla zwierząt i realizuje inne pomysły, równie dobre jak ten prezydencki.

My, prawica – traktujemy tę decyzję jako kolejny krok w walce z cywilizacją łacińską, do której Polska należy od 1000 lat, a w której to cywilizacji zwierząt nie chowało się na cmentarzach, tylko zakopywało albo utylizowało. Zwierzę nie jest człowiekiem, jedynie człowiek jest wyróżniony przez Stwórcę, poprzez rozum i wolną wolę – a nie zwierzę. Tylko patrzeć jak prezydent Radosław Witkowski z Platformy Obywatelskiej (być może wkrótce z Nowoczesnej. pl!) powoła w gminie laickiego księdza gminnego, który będzie organizował ceremonie z orkiestrą pochówku psów, chomików, kotów, żab, węży, kaczek, gęsi, krów, koni, gołębi, świń, kanarków, świnek morskich, rybek,żółwi i być może słoni, a policja będzie organizowała na ulicach bezpieczny pogrzeb zdechłego zwierzęcia, tak żeby zwierzęcy kondukt mógł dotrzeć do cmentarza dla zwierząt. Powstanie swoisty „Folwark zwierzęcy”.

Szaleństwa prawodawców ocierają się już o schizofrenię objawową serwowaną nam z piedestału pychy, bo pyszny człowiek – to człowiek wrogi naturze i samemu Panu Bogu. Propaganda co jakiś czas nawołuje do palenia ludzkich zwłok, jako dobrego sposobu na pozbycie się ciała, gdy tymczasem powoli faworyzuje się cmentarze dla zwierząt. W przyszłości licząc na to, że będą one się rozwijały, a rodziny z prochami swoich bliskich będą ukrywały urny w domach. Działalność pana prezydenta jest antycywilizacyjna i wroga zdrowemu rozsądkowi. Brakować tylko będzie chrześcijańskich krzyży na „ grobach” zwierząt.

Za zgodność:
Waldemar Jan Rajca,
prezes O/R Kongresu Nowej Prawicy

41 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ