Oświadczenie Kongresu Nowej Prawicy w sprawie zamachu w Nicei

Oświadczenie Kongresu Nowej Prawicy w sprawie zamachu w Nicei

1056
33
PODZIEL SIĘ

Kongres Nowej Prawicy zdecydowanie potępia wczorajszy atak terrorystyczny, który miał miejsce w Nicei. Składamy najszczersze kondolencje rodzinom i bliskim oraz życzymy szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanych w zamachu.

Solidaryzujemy się w pełni z państwem francuskim i pragniemy wyrazić zaniepokojenie w związku z powiększającą się skalą ataków powiązanych z państwem islamskim.

Wojna kulturowa, której celem stała się nowoczesna politycznie poprawna Europa zbiera i będzie zbierać ofiary przypadkowe, w losowo wybranych miejscach. Nie ma żadnej skutecznej obrony przed tak zaplanowanym atakiem, poza decyzją o niedopuszczaniu do rozprzestrzeniania się w Europie imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Kongres Nowej Prawicy od początku uważał, że Polska nie powinna wyrazić zgody narzucone przez Unię Europejską obowiązkowe przyjmowanie uchodźców. Naszą siłą zawsze była monokulturowość społeczeństwa. Bezpieczeństwo Polaków powinno zawsze stać ponad polityczną poprawnością i bez względu na negatywną opinię lewicowo-liberalnych władz UE rząd polski powinien zrobić wszystko, aby nie dopuścić do takich wydarzeń na terenie naszego kraju.

Zarząd Kongresu Nowej Prawicy

Oświadczenie w wersji do druku można pobrać spod tego adresu internetowego.

33 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ