Michał Marusik o aferze reprywatyzacyjnej (WIDEO)

Michał Marusik o aferze reprywatyzacyjnej (WIDEO)

1258
61
PODZIEL SIĘ

Michał Marusik w krótkim wystąpieniu podczas konferencji prasowej dotyczącej tzw. afery reprywatyzacyjnej, która odbyła się w Otwocku w dniu 3 września 2016 r.:

„Wystarczy wykreślić złodzieja z ksiąg wieczystych, to znaczy „państwo”, i zostawić tego właściciela, który nim był. Mówią nam, że nie ma na to pieniędzy. Na to nie potrzeba ani jednej złotówki, bo to jest jedna kreska w księdze wieczystej. Jednym długopisem wykreślić państwo złodziejskie.

I coś więcej. Państwo Polskie, w zapisach konstytucji powinno stać się podmiotem chroniącym własność prywatną. Prywatny majątek powinien być przez państwo chroniony a nie konfiskowany. Tymczasem dobra zostały skonfiskowane i są rozszabrowywane przez stada politycznych hien. I jeśli usuniemy jedno stado to zrobimy miejsce dla kolejnego, które wejdzie i będzie rozszabrowywać, bo nadal koryto jest pełne a jeżeli koryto jest pełne, to nadal określony gatunek politycznego zwierza się przy tym korycie próbuje nażreć. I to musimy zmienić!”

Zachęcamy do obejrzenia całej 3 minutowej wypowiedzi.

Niebawem pojawią się także nagrania z wypowiedziami Jacka Wilka (posła KUKIZ’15), Roberta Maurera (KNP) oraz Pawła Walo (KNP).

61 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ