List z podziękowaniem od firmy dotkniętej ustawą o zakazie handlu w niedziele

List z podziękowaniem od firmy dotkniętej ustawą o zakazie handlu w niedziele

1319
0
PODZIEL SIĘ

30715197_2109361289104433_1369083523532587008_n

Nasze zmagania z socjalistycznym zniewoleniem zyskują coraz więcej sprzymierzeńców. Podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Zakazowi Handlu w Niedzielę” zaczynają zbierać przedsiębiorcy. Ci, którzy zostali najbardziej dotknięci tą barbarzyńską ustawą.
Zbierają je również pracownicy tych małych firm bo obawiają się utraty pracy. Ludzie rozumieją, że gdy sklep, hurtownia nie będzie sprzedawała swoich towarów to ich praca nie będzie potrzebna i pracodawca będzie musiał ich zwolnić bo nie będzie miał z czego zapłacić pensji.
Z rozmów z przedsiębiorcami, a także z listów, które do nas piszą wynika, że już ponoszą konkretne straty idące w dziesiątki tysięcy złotych.
Dlatego zwracamy się do wszystkich czytających nas przedsiębiorców przyłączcie się do naszej akcji. Pomóżcie nam w zbiórce, a sobie w prowadzeniu interesu i zarabianiu na życie. Wspólnym wysiłkiem wszystkich ciężko pracujących ludzi zdołamy zebrać te podpisy i złożyć projekt ustawy przywracającej normalność.
Zdołamy pokonać związkowych biurokratów, którzy nie mając nic realnego do zaproponowania pracownikom utrzymującym ich związkowe posady próbują takimi zakazami wykazać potrzebę swojego istnienia i dalszego pobierania sowitych pensji i innych apanaży.
Szanowni Państwo, ta haniebna ustawa zakazująca ludziom pracować – wbrew temu, co próbują zasugerować jej twórcy nie uderza w jakieś wyimaginowane zagraniczne hiper i supermarkety bo te wielkie firmy doskonale sobie poradzą.
Ona niszczy małe, polskie przedsiębiorstwa handlowe i ciężko pracujących na utrzymanie polskich pracowników tych firm.
W załączeniu przedstawiamy jeden z listów, który dostaliśmy.
Z oczywistych względów zakryliśmy w nim wszystkie dane firmy aby nikomu nie przyszło do głowy jakiekolwiek jej szykanowanie. I zapewniamy, że każdy przedsiębiorca, który zechce przyłączyć się do akcji może również liczyć na pełną anonimowość.

BRAK KOMENTARZY