Do Pobrania

Do Pobrania

Dokumenty

Znaki Graficzne

Tygodnik Nowej Prawicy

Tygodnik Nowej Prawicy zrodził się z potrzeby dotarcia do ludzi, którzy czerpią informacje tylko z telewizji, albo w ogóle nie interesują się polityką. Wielu sympatyków Nowej Prawicy narzekało też, że nie mają czego rozdawać. Teraz nie mają już wymówki. Zdecydowaliśmy się na format A4 i tylko 2 strony, żeby ułatwić dystrybucję. Każdy z Was może pobrać gazetkę, wydrukować na zwykłej drukarce i rozdać: wahającym się znajomym, krewnym, sąsiadom, przechodniom… ze świadomością, że to samo robią setki, a nawet tysiące innych osób w Polsce.

W każdym numerze postaramy się umieścić artykuł na ważny, wolnościowy temat oraz ciekawy wywiad i trochę wiadomości czysto partyjnych. Niech każdy sympatyk rozda chociaż kilkadziesiąt kopii, a zaczniemy być rozpoznawalni. Na ekonomicznej drukarce koszt jednego egzemplarza to ledwie 6-10 groszy. Można też zorganizować zrzutkę wśród znajomych sympatyków, ale niczego nie narzucamy. Wierzymy w Waszą pomysłowość i zaangażowanie.

W pierwszym numerze chcieliśmy uderzyć mocno, więc zamieściliśmy fragment wywiadu z Gienkiem Loską – muzykiem, zwycięzcą programu „X Factor”, którego polubiły miliony Polaków, a który kibicuje właśnie Nowej Prawicy! Liczymy, że skłoni to wiele osób do zainteresowania się naszymi poglądami. Oprócz tego, prezentujemy sylwetki liderów KNP oraz artykuł nakreślający, jak powinno wyglądać państwo rządzone przez prawicę, z naciskiem na kwestię podatków i jak to wygląda dziś. Życzymy przyjemnej lektury… i dystrybucji :)